RSS
 

Islamizacja Europy?

14 Gru

swiatZa chwilę się obudzimy z ręką w nocniku! Napływający do nas biedni „uchodźcy” i ich wiara… przeraża mnie to! Islam mnie przeraża! Szariat mnie przeraża! Rola kobiety w tym całym bajzlu mnie przeraża! I jak widać  – nie tylko mnie! Większość Polaków się boi tego, co może się stać za kilka lat!

Najgorsze jest to – że wpuszczamy tych ludzi i zapraszamy do nas – a nie zdajemy sobie sprawy, że ludzie Ci narzucą nam swoje ja, narzucą nam swoją wiarę! Oni nigdy nie pogodzą się z naszą kulturą i nie zaakceptują roli kobiety w świecie zachodu! Ba – zrobią wszystko – bo tak nakazuje im ich wiara – żeby narzucić nam swoje zasady i swój szariat! Nawet mówią o tym głośno! Słyszałam ostatnio wypowiedź islamisty, że koran mówi jak powinno się bić kobietę – i można to porównać do instrukcji obsługi pralki. Tak samo instruuje ich święta księga – dlatego nie można przeciwstawiać się naukom religii i jest to odpowiednie podejście do kobiet… masakra!

Już w tym wszystkim nawet nie chodzi o mnie, bo pewnie potrwa to kilka lat zanim islam opanuję Europę – w tym Polskę – ja już będę stara, a może nawet mnie już nie będzie! Ale boję się o przyszłość mojej córki, która w takim świecie będzie musiała żyć… LUDZIE – obudźcie się! Zanim będzie za późno…

 
Możliwość komentowania Islamizacja Europy? została wyłączona

Kategoria: zycie

 

Komentowanie wyłączone.