RSS
 

Moja firma

28 Lis

biuroMówiłam już, że prowadzę własną działalność? Są plusy i minusy – jak zawsze! Ale pracowałam przez dziesięć lat w pewnej korporacji (bank) – i miałam już serdecznie dosyć!

Dlaczego miałam dosyć? Bo byłam tylko liczbą! Byłam statystyką! Byłam tabelką! I codziennie ktoś mi o tym przypominał! Dla nikogo nie liczyła się moja osobowość, moje dodatkowe umiejętności! Tylko wyniki sprzedażowe! I nie żebym sobie nie radziła… zawsze osiągałam swoje cele – ale zbyt dużym kosztem! W pewnym momencie zrozumiałam, że moja praca odbija się na mojej rodzinie i postanowiłam coś zmienić!

Wtedy właśnie zrobiłam odpowiednie kursy (wiedzę tak naprawdę miałam już ze studiów) i otworzyłam swoje własne biuro księgowości. Początki nie były łatwe – ale zgromadzone oszczędności pozwoliły je przetrwać, a dziś mam spokój! Dziś wiem – po co pracuję i za co! Ba – dziś przenoszę się w nowe miejsce – żeby być bliżej moich klientów i mieć miejsce dla moich nowych pracowników! Czyli jednym słowem się rozwijamy:))) Swoją drogą duże zamieszanie z tą przeprowadzką… Skorzystałam co prawda z firmy transportowej – http://www.rwtrans.pl – i całe szczęście, bo wydawało mi się, że nie dużo – a okazało się że mam cały samochód dostawczy rzeczy do przewiezienia…

W sumie najbardziej cieszę się z tego – że mam się na czym oprzeć w obecnej sytuacji blisko-rozwodowej… bynajmniej praca mi zostanie!

 
Możliwość komentowania Moja firma została wyłączona

Kategoria: zycie

 

Komentowanie wyłączone.