RSS
 

Problem z imigrantami

01 Sie

Jak oglądam telewizję – to mnie normalnie strzela… Jak czytam różne wypowiedzi ludzi na face i innych portalach – też mnie rozwala… Jak można być tak ślepym i nie zauważyć tego co się dzieje? Jak można tak oszukiwać miliony ludzi na świecie i wmawiać im – że te tysiące napływających młodych mężczyzn ucieka przed wojna?

Ja rozumiem – że takie mamy prawo, że musimy przyjąć uchodźców, ja rozumiem – że mamy zobowiązania wobec Unii, ale na miłość boską – przecież to są imigranci zarobkowi! Nawet nie tyle co zarobkowi – co liczący na socjal najbogatszych państw zachodu! Gdyby to byli uchodźcy – t0 byłaby przewaga kobiet i dzieci – a właściwie każdy obrazek, który spływa do nas – pokazuje młodych mężczyzn! Co oni tu robią? dlaczego nie walczą za swój kraj? dlaczego zostawili swoje kobiety i dzieci na śmierć w Syrii? Bo oni wcale nie uciekają przed wojną i opresją – a tylko szukają lepszego jutra.

I zgadzam się – że każdy może szukać lepszego miejsca do życia, ale oni nas okłamują! Niszczą swoje dokumenty, bo wiedzą, że gdybyśmy znali prawdę o ich pochodzeniu – inaczej podchodzilibyśmy do tematu! Kiedy w końcu otworzymy oczy i zobaczymy, o co w tym naprawdę chodzi?

 
Możliwość komentowania Problem z imigrantami została wyłączona

Kategoria: zycie

 

Komentowanie wyłączone.